Melissa Oksidan Krem

  • Sadece profesyonel kullanım içindir.
  • Melissa Oksidan Krem, sadece saç boyama ve saç açma işlemlerinde istenilen kalitede ton ve renk sağlamak amacıyla saç boyasına karıştırılarak kullanılan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Bu sebeple doğru oksidan seçimi boyamanın daha iyi sonuç vermesini sağlar.
  • Beyaz kapama, 1 ton açma, aynı tona boyama işlemleri için 10 Vol (%3’lük hidrojen peroksit) veya 20 Vol (%6’lık hidrojen peroksit), 2-3 tona kadar açma işlemleri için 30 Vol (%9’luk hidrojen peroksit), 3-4 tona kadar açma, röfle ve balyaj uygulamaları için 40 Volüm oksidanı (%12’lik hidrojen peroksit) tercih edin.

Kullanma Talimatı: Melissa Oksidan Kremi ve kullanılacak saç boyasını metal olmayan bir kap içerisine, oksidan miktarının kullanılacak saç boyasının 1,5 katı miktarda olacak şekilde, dökün. (Her boyanın ve oksidanın karışım oranları farklı olabilir. Kullanacağınız saç boyasının etiketindeki karışım açıklamasını mutlaka okuyun, farklı bir karışım oranı tavsiye edilmediği takdirde bu oranı kullanın). Homojen hale gelip, uygun kıvam elde edilene kadar karıştırın. Karışımı saçınıza uygulayın.

DİKKAT: Hidrojen peroksit içerir.Lütfen uyarılar ve önlemler için etiketi okuyun

Ürün görselleri:  5 L